| AlexBalauca a întrebat:

Ce se intampla daca sterg system32? O sa va intrebati dc vreau sa-l sterg. Pai imi ocupa mult spatiu si vreau sa imi iau packul de 500Mb de harti la CS
Scuzati categoria!
Va d-au FUNDA!

Răspuns Câştigător
| belfast a răspuns:

Salut. daca stergi system32 iti inchide automat pc si nu mai merge si o sa trebuiasca sa reinstalezi windowsul pentru ca system32 e windowsul in sine. Sper ca te-am ajutat. Funda?

5 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Nu poți să-l ștergi. Dacă l-ai șterge nu ai mai avea Windows.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand ma indoiesc ca o sa iti dea voie sa il stergi si in al doilea rand daca mergi pe principiul asta ei zic sa stergi windows ul cu totul ca si ala ocupa spatiu mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stergi sistemul 32 ti se duce tot windows-ul trebuie sa il instalezi din nou!

| belfast a răspuns:

Uite aici un film sa vezi ce se intampla http://www.youtube.com/watch?v=K8e9zOkhCZg

| ExtraBass a răspuns:

Stai cuminte jane nu fa prostia asta ca nu iti mai merge pcu dup aia.