| p3trutvirusatu a întrebat:

am o intrebarebig grin Am un telefon nokia 3120clasic si nu stiu cum sa fac poze cu camera frontala sau alte chestii cu ia dar in principiu sa fac pozebig grindaca poate sa ma ajute cineva?

2 răspunsuri:
| Reparatoru a răspuns:

Foarte simplu, intri in meniu, apoi la medii si dai clik pe camera, dupa ce se deschide poti face poze.le poti salva pe telefon sau in memori card.la optiuni poti face setarile preferate.ok bafta!

| p3trutvirusatu explică (pentru Reparatoru):

Nu m-ai inteles cu camera frontaal cum fac setarile sa fac si cu ea poze(camera frontala)