| andrei995 a întrebat:

am o intrebare, daca vreau sa iau iPhone direct din SUA il iau la pretul de pe site de 200$ sau trebuie sa platesc in plus si abonament la AT&T sau T mobile? (Intreb asta pentru ca matusa mea se duce dupa Paste in SUA in interes de servici si sa stiu daca il iau la liber cu 200$ sau trebuie si abonament

Răspuns Câştigător
| XatomisX a răspuns:

E 200$ simplu dar e codat si nu stiu daca Romania il poate decoda e mai complicat dar asa il poate lua la liber dar din experienta mea te sfatuiesc sa iti iei un android e mult mai bun nici nu se compara i-ati Samsung galaxy s2 1gb ram 1.2 dual core procesor la iphone nu o sa vezi asa ceva

| andrei995 explică (pentru XatomisX):

Da,stiu,si mie imi plac telefoanele pe android nu stiu ce sa zic daca e mai bun daca ar merge ambele pe acelasi sistem de operare sa Samsung era The Best, dar asa cum Apple are sistem de operare propriu il face sa para ca e superior celorlate, si in plus mai bine dau 1000RON pe un iPhone care stiu ca la noi e 2000, si inca ceva un Samsung nu cred ca se compara la pret eu cred ca e mai scump la americani,cred,si sincer singurul lucru care nu imi place la androidul de la Samsung e ca au copiat iOS si arata ca naiba iconitele alea, au niste culori de toata jena, parerea mea.

| XatomisX a răspuns (pentru andrei995):

Nu ai avut Samsung galaxy s2 sa vezi diferenta ultima data am avut un Samsung fit si era groznic acum pe galaxy s2 am android 4.0 si e tota diferit si la android il poti roota si faci ce vrei cu el orice merge laughing

3 răspunsuri:
| andrei995 explică:

Nu cred ca ai inteles, eu vorbeam de America, ca stiu ca la noi si in general la europeni e de vreo 2-3 ori mai scump fara abonament