| rc41 a întrebat:

am o intrebare :
Deci atunci cand imi descarc o imagine miscatoare ( Gif ) cand dau click pe ea sa o vad nu se misca de ce?
Am windows 7 si windows photo viwer
Dau funda si multumesc anticipat ♥

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Poftim o alternativa:

http://www.sevenforums.com/......ectly.html

| rc41 explică (pentru virusake):

Mersiiiiiiiiiii mult pentru program m-ai ajutat enorm ♥♥♥

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pentru ca photo viewer e prostovan si nu stie sa vada decat un frame din gif!

| horia2012 a răspuns:

Photo viewer nu vede GIF. Descarca asta gratuit si poti vedea GIF-uri cu el. Dupa ce l-ai instalat, il deschizi, te duci in meniu-Open si te duci acalo unde ai salvat poza GIF.
http://www.softpedia.com/......ewer.shtml

| ChrystianSandu a răspuns (pentru horia2012):

Daca deja se deschide in browser de ce mai trebuie un program care cu o posibilitate de 80-90% este virusat?

| horia2012 a răspuns (pentru ChrystianSandu):

Cine ti-a spus ca e virusat. L-ai verificat? Nu ma confunda cu cei care descarca programe cine stie de unde. E bine sa-l deschizi si in browser, daca te uiti ocazional, dar cine foloseste gif-uri si lucreaza cu ele, e incomod. Deschide-l in browser de 10 ori si ai vezi. Eu ti-am dat un program pe care-l folosesc. Tu faci cum crezi ca e mai bine pentru tine.

| ChrystianSandu a răspuns:

O imagine de tip.gif se deschide in Browser-ul web. Windows Viewer nu poate suporta aceasta extensie din cauza multitudinii de imagini. Adică va deschide prima imagine. Daca o deschizi in browser (Chrome, etc.) se va mișca. Click dreapta > open with > internet explorer (sau altele)