| animenaruto a întrebat:

Am o intrebare, eu am un laptop AMILO FUJITSU LI 3710. Am o placa video cam slaba e Mobily Intel(r) chipset family 4. E cam slaba si as vrea sa-mi iau o placa video nVIDIA GEFORGE GTX 950, nu stiu daca ma va tine sau daca o s-o pot pune. Dau funda la raspunsul care ma ajuta.P.S am doua procesoare de 1.80 si 4 gb ram!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ai unde s-o pui. In primul rand ca laptopul tau nu are slot pentru placa dedicata si atunci cand au placa dedicata aceasta este prinsa prin lipire si nu se poate schimba decat cu scule specializate.

| animenaruto explică (pentru Salontanul):

Mersi!

| Salontanul a răspuns (pentru animenaruto):

Multumesc si eu!

| animenaruto explică (pentru Salontanul):

big grin

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

:)) Unde crezi ca bagi tu in laptop placa asta: http://images.bit-tech.net/......0oc-1b.jpg

Cap aveti, minte va mai trebuie...

| CPAElites a răspuns (pentru K0sti):

Gaseste el o modalitate. laughing
"Unde crezi ca bagi tu in laptop placa asta" Dar unde scrie ca trebuie bagata poate omului ii trece o idee prin cap si lipeste placa video cu super glue pe carcasa laptop-ului rolling on the floor

| K0sti a răspuns (pentru CPAElites):

Aia da happy