| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare la care va cer sa ma ajutati am intrat computer management dupa in device manager si la other devices este SM Bus Controller care imi arata ca nu este driverul instalat...bun ce este SM Bus Controller la ce ajuta si cum pot gasi un driver dau funda urgent multumesc .....rog un raspuns detailat

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu stau sa iti scriu ce e. daca esti foarte interesat intreaba Google. o sa iti gasesti usor un raspuns. e important sa ai driverul instalat. sunt mai multe modalitati. eu optez pentru Driver Genius.

| BuBu1989 a răspuns:

Gelu1970 nu tea obligat nimeni sa scrii nimic asa ca shut down...