| komadechips01 a întrebat:

Laptopul meu se incarca foarte greu. I-am dat un scan pentru virusi dar nu a gasit nimic(antivirusul este avira). Dar eu cred ca se incarca asa din cauza ca nu are aerisire prea buna... Poate fii asta movivul? Sau am virusi in el?
Ps:e Toshiba
Va rog help:* Fundabig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| FesCuDungi a răspuns:

Ai un antivirus ok! problema insa vine de la ce ai in el, mai sterge din fisiere, una alta, ce e mai nefolositor, daca tot asa face formateazalwinking

3 răspunsuri:
| RANGE a răspuns:

Scoate-ti prostia aia de avira si instaleaza-ti nod32 si mai vb

| Dextro a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel numai ca a meu avea praf in el. poate asta e motivuwinking

| k3jo a răspuns:

Da, se poate dar se poate si din cauza ca ai multe chestii pe el! Fundita?