| Ionel201011 a întrebat:

am o intrebare legata de un iPhone 6

1. Daca e un iPhone 6 din America de la T-Mobile sa il aduc in Romania, clar e codat, stiu happy. Dar intrebarea mea este, daca e codat pot sa folosesc telefonul pentru wi-fi, poze, etc? Si cum se face cu iCloud? imi face pe loc cont sau imi fac eu acasa?

1 răspuns:
| Celcareajuta a răspuns:

Poti sa il folosesti fara probleme pentru ce ai spus tu. Cont iCloud il poti face ori de pe el ori de acasa. Ideea e sa nu fie blocat in iCloud, pentru ca atunci nu ai cum sa il folosesti.