| MiculPaharut a întrebat:

Am o intrebare: Mi-am luat o imprimanta HP Deskjet F2187 si a mers ceva timp dupa care beculetul ce ma atentioneaza ca nu mai am tus a inceput sa ticaie.
De abia am reincarcat cartusul si am cautat pe net informatii si am vazut ca se poate murdarii cartusul si nu mai citeste.
Asta a fost problema dar dupa un timp chiar de sterg sau curat cartusul tot continuie sa clicaie.
De ce? Imi puteti spune? PLZZ! THX App,

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Cumpara un cartus nou original si o sa vezi ca "beculetul nu mai ticaie"