| xSaHeRRo a întrebat:

Am o intrebare..., nu pot accesa facebook-ul. Ma chinui de mult sa-l fac am incercat sa schimb fusul de orar si dupa restart la calculator, stergerea cache-urile ( si a celor din DNS ) restart la router cam tot posibil, daca mai stiti ce sa fac va rog ziceti-mi. Tin sa mentionez ca am o tableta pe care merge facebook-ul fara probleme...

P.S. : Cand dau sa ma loghez imi apare asta :

Conectare imposibilă

Firefox nu poate stabili o conexiune cu serverul www.facebook.com.

Acest sait poate fi indisponibil temporar sau prea ocupat. Încercați din nou în câteva momente.
Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați legătura la rețea a calculatorului dumneavoastră.
Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că Firefox are permisiunea de a accesa internetul.

Dau funda celui care ma ajuta sa rezolv situatia.

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Salut. Ce sistem de operare folosești?