| Vulturul1999 a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare pentru posesorii de Logitech z906, eu cănd dau basul la maxim se aude urât basul, e normal?

5 răspunsuri:
| Jonathan81 a răspuns:

Lai cumpărat cumva resigilat?

| Vulturul1999 explică (pentru Jonathan81):

Nu l-am luat din Altex Sigilat la începutul lui 2014

| Jonathan81 a răspuns (pentru Vulturul1999):

Păi am îmbătrânit frate și el mergi cum bass.ul mai pe -5 sau -10 cât ai tu și o să se audă mai bine la muzica cu bass mergi pe - ți la cea fara bass mergi pe + eu aș am făcut la serioux 5.1 și e ok!

| Vulturul1999 explică (pentru Jonathan81):

Păi nu am ținut niciodată basul la maxim rar îl dau la Maxim

| Jonathan81 a răspuns:

Păi a îmbătrânit frate și el mergi cum bass.ul mai pe -5 sau -10 cât ai tu și o să se audă mai bine la muzica cu bass mergi pe - și la cea făra bass mergi pe + eu aș am făcut la serioux 5.1 și e ok!