| niculai123456789110 a întrebat:

Bunea seara TPU am o nelamurire in legatura cu unlogitech z906 luat de o zi. Problema este ca atunci cand dau basu la maxim si volumul la maxim se aude ca un fel de plesnit oricum se aude cat de cat plesnotul acela as dori cateva raspunsuri ca sa stiu daca il duc inapoi sau daca e ceva normal multumesc

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cine va invatat taicule pe voi ca se da basul la maxim? Exista o curba a puterii dupa care apar distorsiuni! Vai de scoala voastra...
Va bateti joc de scule!

| niculai123456789110 explică (pentru K0sti):

Ma-m luat dupa un prieten Ce vrei sa fac daca Nam stiut el ASA le "testeaza"

| K0sti a răspuns (pentru niculai123456789110):

Pai ia si citeste, ca de aia ai net, nu te mai lua dupa unu si altul...ca arunci cu banii pe geam!

| niculai123456789110 explică (pentru K0sti):

Da asa e oricum mersi pentru raspuns big grin

| ionelaSong3 a răspuns:

Ii defect, dul inapoi pana nu se defecteaza de tot!