| ILINCA_8854 a întrebat:

vreau sa fac un sondaj! Credeti in sfirsitul lumii, eu de exemplu nu, astept raspunsurile voastre!(scuzati de categorie)

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Heii Ilinca.
Iti impartasesc parerea, nici eu nu cred in sfarsitul lumii.Cand va veni Sfarsitul nimeni nu va stii.

4 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

In Biblie scrie ca doar Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumii, asa ca... concluzia o tragi tu happy

| nicoleee30 a răspuns:

Eu cred ca Da happy Sa sti ca mai bine vine sfarsitul lumii si murim toti decat sa traim si sa vedem cum se duc rand pe rand persoanele dragi ...la care apoi sa murim noi de vreo boala de **** ca cancerusad

| Iuli_9028 a răspuns:

Nu!

| cypronges a răspuns:

Nu cred