| MadaOlo a întrebat:

am o întrebare urgenta care poate părea banala.
Vreau sa imi cumpăr o unitate PC in stare perfecta dar fara Hard Disk.
Este vreo problema daca folosesc Hard Diskul de la PC-ul meu vechi?
Pentru ca am inteles ca, dacă folosesc Hardul vechi nu v-a porni PC sau ceva de genul.
Cer ajutor si seriozitate.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa iti pui ce hdd vrei tu

| FuriaGogoasei a răspuns:

Eu iti recomand sa-l cumperi cu tot cu HDD si in plus il atasezi si pe cel vechi, pe viitor o sa ai nevoie de mai mult spatiu.

| spymanme a răspuns:

Da se poate, chiar daca ai pe ide hdd-ul si placa de baza nu are suport pentru el, exista adaptoare? La Expert Company sau pc shop gasesti pc-uri super performante la pret mic, ti-l livreaza repede, ai garantie, si iti primesti banii inapoi daca nu esti multumit.