| Drapak001 a întrebat:

am o mare problema am instalat windowsul si nu imi merge nici un USB am instalat toate driverele dar nimic help mee! am placa de baza:ECS GS7610 ULTRA V1.1C! DAU FUNDAA!

5 răspunsuri:
| sfechis a răspuns:

Inainte iti mergeau, incearca sa fac update ausbsadmy computer->propietati->hardware->device manager->universal serial bus) si daca e ceva cu semnul exclamari (!) dai click dreapta ->update driver

| BonCoeur a răspuns:

Poate este stricat slot-ul USB.Mi s-a intamplat si mie cand, am incercat alt slot al calculatorului si atunci mi-am dat seama ca nu e din cauza windowsu-lui.Insa il instalasem de 2-3 ori si eu pana sa-mi dau seama laughing

| Drapak001 explică (pentru BonCoeur):

Imi merge doar modemul prin USB doar stickurile si webcamu.l nu imi merge

| BonCoeur a răspuns (pentru Drapak001):

Pai poate ca nu ai drivere pentru Web dar incearca si varianta data de sfechis,

| Drapak001 explică (pentru BonCoeur):

Ba am driverele de la web dar nici stickurile nu imi merg si am incercat ce a spus sfechis dar tot nimic