| DoNotDisturbDND a întrebat:

Am o mare problema: Am scos Hard-ul de la un PC si apoi am bagat altul mai praf. Se deschidea PC-ul apoi dupa ce aparea Starting WIndows se restarta. Am incercat sa bag celalalt HARD original dar tot acelasi raspuns. Am intrat in Startup Repair si la diagnostic aparea asa:
"A recevent driver installation or upgrade may be preventing the system from starting
Repair Action: System Restore
Result: Completed Successfully. Error cod = 0x0
Time Taken: 30545 m.s (miliseconds cred)"
Ciudat este ca pe acest PC merge Hard-ul ala...dar pe PC-ul lui nu merge. Ce as putea sa fac, in-afara sa reinstalez windows-ul? Dau funda cu cea mai mare placere!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Odata ce nu-ti intra in el nu prea ai ce sa faci multe.Incearca chestia cu reinstalare windows, o sa-ti mearga asa.