| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema. Am un stick de 8 gb si am avut nevoie de niste date de pe el dar windowsul imi spune ca trebuie sa il formatez daca vreau sa il folosesc. Cum pot rezolva aceasta problema si din ce cauza s-a produs? Daca stiti un service (Bucuresti) si cat m-ar costa cu aproximatie. Multumesc.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te ajut eu daca vrei desigur

| gelu1970 a răspuns:

Pai daca nu te intereseaza datele din stick il formatezi si gata. sau vrei sa il formateze intr-un service din Bucuresti?

| AgentulVIPPro a răspuns (pentru RAY):

Normal ca vreau... happy Iti multumesc happy

| AgentulVIPPro a răspuns (pentru gelu1970):

Nu nu... nu vreau sa il formatez. am date foarte foarte importante pe el...

| gelu1970 a răspuns (pentru AgentulVIPPro):

Easeus data recovery wizard da bune rezultate.