| TechnoBit2 a întrebat:

am o mare problema. Astazi a inceput sa faca calculatorul hazuri... Nu mai merge sa deschid Skype, anitivirusu nu mai apare si cand dau click pe ele nu se deschide, nu pot sa scanez nimic, nu merge Task Manager.

Este vreo modalitate sa ma ajutati(in afara sa reinstalez win) si sa imi ziceti ce am patit?

Răspuns Câştigător
| cby a răspuns:

Este posibil ca PC-ul tau sa fie virusat. sad Probabil ca nu vei scapa de reinstalarea sistemului de operare. Ce antivirus ai folosit?

2 răspunsuri:
| Catau27 a răspuns:

Alta modalitate nu cred ca exista.mai bine te duci la cineva i-ei un windows si il faci repede. dupa aia nu o sa mai am probleme.winking

| TechnoBit2 explică:

Ei bine nu prea ma pricep in calculatoare, am Avira, si am constatat ca nu se mai deschide, am incarcat sa bag Nod 32 // Kaspersky dar cand sa le deschid, degeaba straight face