| Alex_Alejandro_1991 a întrebat:

Am o mare problema, cand misc rotita dintre click-uri imi da zoom in loc de scroll...Ce sa fac...Dau funda.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Intra la "Setarile contului meu"
se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusesti
O zifrumoasa sa aihappy

| Alex_Alejandro_1991 explică:

Ce raspuns frumos rolling on the floor))