| theallamericanrejects a întrebat:

Am o mare problema cu noul meu PC (ca am trei, dar doua sunt praf)! Sistemul de operare este Windows XP (home edition SP2) si am vrut sa-mi instalez bitdefender free edition,iar pentru asta am nevoie de SP3, asa ca l-am downloadat (de pe site-ul Microsoft).In timpul instalarii copierea unei componente windows nu a mers si am fost fortat sa opresc procesul, dupa care mi-a aparut un mesaj in care scria ca windows-ul nu va functiona corect...etc. si s-a oprit.Cand am incercat sa-l pornesc mi-a aparut alb pe negru(DA,alb pe negru, NU negru pe alb) un mesaj care imi zicea sa inserez o copie a fisierului skr*********/win32/.exe (sau ceva de genul asta).Si nu pot reinstala windows-ul! Va rog sa ma ajutati, dau funda!

2 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Doamne, câtă "inteligentă". Ei bine, piratează Windows XP SP3 de pe un site tor.rent și copiază-l pe un stick bootabil. După de acolo e ușor... nu că nu ar fi fost oricum ușor.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Pffff. Nu prea mai ai ce sa faci. Trebuie sa reinstalzei tot windowsul de la capat.