| Jelly55 a întrebat:

Am o mare problema...ieri am dat un update la firefox si cand am incercat sa intru pe facebook mi-a cerut parola. Mi-am scris parola si a zis ca este "vechea parola"si mi-a trimis un cod pe adresa de mail unde am facut contul de facebook.Cand am incercat sa intru pe adresa de mail mi-a zis ca parola este incorecta.Stie cineva ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Intri in Tools>Options>Privacy>remove individual cookies>remove all cookies. Dupa ce ai facut asta, incearca din nou sa te conectezi pe Facebook.

2 răspunsuri:
| Jelly55 explică:

Nu merge

| JustCosmin a răspuns (pentru Jelly55):

Atunci nu stiu, incearca si de pe alte browsere si trece manual acel cod primit, nu cu copy/paste.