| marius8114 a întrebat:

nu stiu cum sa scap de un video de pe youtube.
a fost postat de mine, iar cand intru la video sa-l sterg nu mi-l arata, ce pot face? va multumesc

Răspuns Câştigător
| unromantraditional a răspuns:

Asta nu stiu, probabil ca da. funda?big grin

4 răspunsuri:
| unromantraditional a răspuns:

Pai intri pe youtube,in coltul din dreapta sus apare avatarul si numele tau,dai click pe el si ti se deschid mai multe optiuni,alegi manager video(video manager),dupa ce ti-a intrat in video manager,in dreapta video-ului tau,vezi o casuta,o bifezi, si deasupra video-ului, apare ''Actiuni'', dai click pe ''actiuni'' apoi click pe ''sterge''winking si dai OK, gata treabawinking

| marius8114 explică (pentru unromantraditional):

Inca ceva daca imi serg contul de youtube se sterge si video care l-am postat

| marius8114 explică (pentru unromantraditional):

Mersi frumos pentru ajutor

| unromantraditional a răspuns (pentru marius8114):

Cu placerewinking

| unromantraditional a răspuns (pentru marius8114):

Asta nu stiu, probabil ca da. funda?big grin