| Casualties a întrebat:

am o mare problema, nu stiti cum dau downgrade de la 64bit la 32bit? Deoarece am probleme cu multe programe si nu stiu ce sa fac. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| PerryP a răspuns:

Nu stiu ce downgrade zici tu acolo...fiecare pc ruleaza pe 64 de bit, 32bit, sau cele vechi pe 16 bit. Trebuie sa te interesezi despre pc-ul tau sa afli pe cati biti ruleaza... daca tu cand ai instalat windowsul si ai selectat 64 bit si pc-ul tau ruleaza doar 32bit normal ca nu`ti merge nici un program. Sper sa-ti fiu de folos. Bafta

| Casualties explică (pentru PerryP):

Imi poti da id-ul tau de mess? Sa discutam acolo.

| PerryP a răspuns (pentru Casualties):

Playful.perry
repedebig grin

3 răspunsuri:
| Twatwaffle a răspuns:

Poate ca pentru programele alea trebuie sa downloadezi versiunea lor in 64 bit.In general, windowsul pe 64 bit e pentru calculatoare mai puternice...