| tudoseion a întrebat:

Am o mare problema pe forumului meu ipb 3.4.6.
Mi sa-u mutat si chatul si categoriile pe partea dreapta e totul invers dc? Adica chatul normal era pe partea stanga cu tot iar acum e pe partea dreapta ...Totul e invers dc? Am bagat iar tema si tot la fel face.Cn ma ajut aprimeste funda happy

2 răspunsuri:
| mihaituneup a răspuns:

E posibil sa fie de la un modul, daca nu incearca sa fortezi cu un align left.

| tudoseion explică (pentru mihaituneup):

Nee, Am facut iar forumul de la 0 happy Cn ma ajuta sa sterg un text de sus? Unde dau? Sus imi scrie Crezy Gaming si as vrea sa sterg.E tema luata de la ei. Si as vrea sa pun numele comunitatii mele in loc de acel crazy gaming.Dau funda