| Wanker a întrebat:

la facebook aveam o lista neagra pe partea dreapta si acolo se afla si chatul si alte jocuri. Dar acum mi s-a upgradat si chatul il am acum pe partea stanga si e mai mica. Cum recapat versiunea cealalta?

Dau Funda happy!

Răspuns Câştigător
| white02 a răspuns:

Ce scrii tu acolo nu are nici un sens straight face, e vorba de facebook nu de problema hardware... crisbus sa raspund acu la intrebarea ta se pare ca ne-a modificat automat cei de la facebook pagina

2 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, in caz de ai pc, este posibil sa trebuiiasca sa schimbi monitorul; daca ai Laptoop, e posibil sa schimbi Laptoop-ul. Asa am trebuit sa schimb eu monitorul pc-ului meu.

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru white02):

BIne, scuze, se pare ca nu am inteles eu bine ce doresti. Mii de scuze. Multumit?

| white02 a răspuns (pentru Daalalifnuunalif):

Ce scrii tu acolo nu are nici un sens straight face, e vorba de facebook nu de problema hardware... crisbus sa raspund acu la intrebarea ta se pare ca ne-a modificat automat cei de la facebook pagina