| Gamerul2000 a întrebat:

Am o mare problema si anume mi se inchide pc-ul singur.Sa zicem ca stau pe Mc.Stau 2 min si se inchide. Apoi astept vreo 2 sec si se deschide iar.VA rog ajutati-ma am incercat sa schimb placa video, placa de baza dar tot nimic

3 răspunsuri:
| Catabtr23 a răspuns:

Schimba pasta termoductoare de pe procesor, inverseaza memoriile Ram, in caz final, foloseste o alta sursa

| Gamerul2000 explică (pentru Catabtr23):

Multumesc dar am incercat deja cu pasta si cu RAM-ul si tot nimic

| Catabtr23 a răspuns:

Verifica-ti butonul de deschidere a PC-ului, sa nu cumva sa aiba un joc, si nu uita, incearca si cu alta sursa