| Scumpy90 a întrebat:

Am si eu o rugaminte la voi sa ma ajutati si pe mine... Am o problema cu pc-ul... cand ii dau drumul la unitate, intra curent in el dar nu se deschide monitorul? Ce problema are? Mi-a zis un prieten ca ar fi placa video, asa este? si cam cat m-ar costa daca o schimb?

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Sa nu fie problema de ram schimba ramul inrtre el daca ai mai mult de 2 placute ca s-ar putea sa iti dea conflict de ram.
Ar mai fi si varianta cu placa video.
a 3 varianta ar mai fi. daca ai placa video onbord adica pe placa de baza sa fie dezactivata din bios ca tot la fel intra in conflict

3 răspunsuri:
| soare a răspuns:

Pai am mai patith si eu poate ai zdruncinat pc si sa desprins de acolo pune pe cineva sa se uite in el sau poate e de la fir. acum depinde si de placa. decat sa fie si mai multe din astea

| DSGline a răspuns:

Daca nu e integrata ci e separata atunci misco putin sau sscoateo si pune-o la loc!
Grija sa nu strici altceva!

| GeorgyIubitzicaTa a răspuns:

Pai in jur de 100 lei(un milion )... funda plz