| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Am o mica problema dacă poate cineva sa ma ajute, de azi dimineață nu mai pot da follow pe Instagram și nu înțeleg de ce. Imi spune ca aceasta acțiune a fost blocata și sa încerc mai târziu dar toată ziua am încercat sa dau și tot nu merge...

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ai dat follow la multe persoane în scurt timp? de obicei de aia primești așa interdicții. în 1-2 zile ar trebui să dispară

| Condrache_Marian_1989 explică (pentru Adry05):

Exactt deci ar trebui în 1 o zi 2 sa dispară?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"Mai tarziu" in conceptul lor, inseamna dupa 24 sau 48 de ore!"

| Andreeush a răspuns:

O să trebuiască să aștepți vreo 24 de ore și eu am pățit la fel mai demult.

| Condrache_Marian_1989 explică (pentru Andreeush):

Mie îmi spune ca restricționam anumite acțiuni pentru a ne proteja comunitatea și dacă consider ca nu au dreptate sa dau report ceva de gen

| BiencutzaBia20 a răspuns:

Așteaptă, nu ai ce să faci.