| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 a întrebat:

Am o mica problema la care astept raspunsuri rapide : de curand mi.am cumparat tableta Samsung Galaxy Tab 2. Apoi mi.am luat niste casti Philips, dar se pare ca atunci cand le cuplez la tableta nu se aude nimic in ele. Care sa fie problema si de unde sa o rezolv? AJUTOR, VA ROG!

2 răspunsuri:
| martzian a răspuns:

Ai verificat daca nu exista pe firul de la casti un buton de oprire a acestora, sau unul de volum? Ai dat drumul la o melodie, la ceva ce scoate sunete? happy

Daca tot nu merge, fa proba cu un alt aparat. In caz ca sunt stricate, ia bonul si da fuga la magazin sa ti le schimbe!

| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 explică:

Am vetificat absolut tot, chiar si pe alt aparat. Mersi de sfat. O sa ma duc cat mai repede sa le schimb.winking