| Davidalx a întrebat:

Am o nelamurire. Vreau sa-mi iau https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/lg-optimu s-g LG OPTIMUS G E 975. Are cineva, cum vi se pare? E bun? Si la abonament de 7-8-9 euro cat ar trebui sa mai dau pe el ca sunt 2 feluri de abonamente de ex 8 euro si tot 8 euro pe unul scrie 25 de euro pe telefon pe altul 0. Multumesc!

1 răspuns:
| Tudor_Sebastian_2000 a răspuns:

Mie mi se pare un telefon bun si performant si cel mai bun abonament ar fi cel de 8 euro. sper ca te-am ajutat