| mariusflorin90 a întrebat:

Salut, TPU!
am o nelamurire. vreau sa-mi instalez apex dc la mine in PC si cand dau sa bifez bifez toate casutele unde indica acolo, la care este o chestie cu GeoIP care nu se downloadeaza si-mi da retry dar tot nu merge, de ce oare nu merge? ca inainte mergea, am windows 7 ultimate sp1, care m-ar putea ajuta cu idei?

5 răspunsuri:
| mihaishipunkt a răspuns:

Poate nu ai memorie prea mare

| mariusflorin90 explică (pentru mihaishipunkt):

Eii...cred ca o fi din cauza lor de la soft de nu da voie, intr-un fel sau altul m-am cam lamurit :-D

| mihaishipunkt a răspuns (pentru mariusflorin90):

Deci cine e castigatorul

| mariusflorin90 explică (pentru mihaishipunkt):

thinking cred ca toti... :-P

| mihaishipunkt a răspuns (pentru mariusflorin90):

Cine a castigat