| Pantera2012 a întrebat:

am o problema cu Windows Xp initial a avut Xp pe el cand a fost a dus de la un prieten al lui fratimiu Laptopu se numeste Lenovo G555 inainte imi da dea Blue Screen pe ACHI adica la Modul Controler si l-am Schimbat pe IDE ca sa nu mai de-a asa da nu asta e problema la el eu cand vreau sa instalez orice versiune de Windows Xp pe Laptop-ul Acesta Lenovo G555
acolo cand creez Partitiile C D E se stinge singur fara sa ai fac nimica inainte nu facea asa ceva il instalam fara grijii acum nu stiu ce are de se stinge la Partitii mereu la 21% inainte mergea pina la 100% si se stingea dupa aia la Installing Devices
asa acum nu mai stiu ce sa fac ca Instalez Linux-ul Opensuse 11. 3 merge fara probleme instalarea Windows 7 Ultimate pe 64 de Bitii la Fel merge instalarea puteti sa imi spuneti niste idei ce sa ai fac ca eu la nervii cand face asa mai si il bat laughing rolling on the floor adica dau cu palma in el laughing rolling on the floor da nu se intampla nimica nu se stinge sau se strica nu face nimica laughing rolling on the floor da asa ai dau eu ca sa ma calmez ceva ideii? P. S funda cine ma ajuta

2 răspunsuri:
| trilulilucrocodilu a răspuns:

FORMATEAZA TOATE PARTITIILE>:d nu-s sigur daca mergesad

| Pantera2012 explică (pentru trilulilucrocodilu):

Nu merge laughing din nou aceaci problema