| Alexandru9899 a întrebat:

Salut,TPU. Am o pereche de casti Philips si le-am incercat la Pc. Am scos boxele,am bagat mufa de la casti in PC,iar dupa ce am bagat boxele, nu se mai aude! Ce are? Raman dator!

Răspuns Câştigător
| BTWIN a răspuns:

E cam ciudat ce ati patit.incearca sa faci un update la placa audio sau sa reinstalezi driverele audio.

3 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Poate le-ai pus gresit...ai bagat mufa in alta gaura.

| Alexandru9899 explică (pentru BTWIN):

Nu este nici asta! M-am asigurat!

| BTWIN a răspuns (pentru Alexandru9899):

E cam ciudat ce ati patit.incearca sa faci un update la placa audio sau sa reinstalezi driverele audio.

| Alexandru9899 explică:

Am incercat sa fac update...tot nu se auzea...am reinstalat windowsul..la fel! Oricum va multumesc pentru sfat!