| Kosmin9519 a întrebat:

Am o placa de baza (biostar p4m900 micro775) si vreau sa-i pun un procesor si memorie ram.
Ce frecventa la procesor suporta placa asta de baza si ce frecventa la memoria ram?
Va rog

Răspuns Câştigător
| costel24ro a răspuns:

Intel® Core™2 Duo Processor E6700 SL9S7 2.66 GHz
http://206.108.48.60/app/en/mb/introduction.php?S_ID=99&tab=1
aici vezi cel mai bine.am avut si eu odata placa biostar, sunt bunisoare si relativ eftine.la overclock nu prea se impaca asa bine cu biosul,se bloacheaza daca fortezi prea tare, trebuie reset de bios, si mai cade si windowsul! dar.isi face treaba in conditii normal.

1 răspuns:
| marcel32 a răspuns:

Frecventa la 3ghz pe doua nuclee la memorie din general 667-800mhz

cu latente rezonabile