| Georgekaka a întrebat:

Am o placa video ATI 300/x550/1050. Si vreau sa o vand.
As vrea sa ma ajutati sa schimb placa video pe onboard inainte sa o vand!
Funda happy

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

O scoti si o sa mearga ob-ul by default.\
P.S. Ce rost are sa o vinzi? Sa zici mersi daca iei mai mult de 50 RON pe ea... si deja 50 e mult.

| Georgekaka explică (pentru KodrutZ):

Ma rog trebuia sa conectez monitorul la ceva, am mers la Sif Computer si mi-au explicat ei bine happy am luat 80 + bani pe transport

| KodrutZ a răspuns (pentru Georgekaka):

Unde ai gasit prostul? Nu de alta, dar vreau si eu sa imi vind X1950 Pro-ul cu vreo 200 RON...

| Georgekaka explică (pentru KodrutZ):

Era unu de la o sala de pc. e din odobesti - eu stau in Vrancea

| KodrutZ a răspuns (pentru Georgekaka):

Ia si intreaba-l cit da pe un X1950 Pro, poate facem o afacere... si scoti si tu un comision, desigur. :) Placa e fix asta - http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814121031