| mihai4000 a întrebat:

am o poza de profil pe facebook si vrea sa o postez din nou cum fac asta? am apasat pe optiuni dar imi arata decatroteste la stanga/dreapta, descarca, schimba data, pune-o ca fotografie de coperta si cam atat.

2 răspunsuri:
| FanaAntonia a răspuns:

Pentru inceput pui sagetica pe poza, apoi iti apare un aparat foto. Apesi pe el, dai click pe Alege din fotografii happy. Apoi in coltul din dreapta scrie Albume Foto si dai click acolo, dupa aceea pe Poze de profil si dai pe acea poza care doresti sa o repui. Funda? happy

| mihai4000 explică (pentru FanaAntonia):

Numa omule eu vreau sa pun acceasi fotagrafie dar sa ramana likeurile