| alexdaniel2001 a întrebat:

Am o problema, am cumparat de vreo 5 ani un leptop MSI Crio series.Acum in ultimele saptamani mi se incalzeste foarte tare tastatura din partea stanga, si se inchide.Am si resetat, am curatat ventilatorul si tot se inchide si se incalzeste.Ce pot sa fac? Eventual ce tre sa schimb in el ca sa nu se mai incalezeasca? Ofer funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pasta termica ai schimbat-o, care e vitala! Aia il tine in viata!
http://www.epasystems.ro/pasta-termica-procesoare/

1 răspuns:
| Pardelian a răspuns:

Du-l la un service sa ti-l curete bine de praf nu doar ventilatorul