| D4r1uss a întrebat:

am o problema. Am cumparat o placa de retea pentru pc, am montat-o, am instalat drivere tot ce trebuie dar am o problema, imi spune undientified network si cand ii dau troblesoot imi spune ca configuratia ip nu este valida. Cum rezolv aceasta problema? Mentionez ca cablul care vine in placa de retea vine de la router. Am incercat o gramada de rezolvari de pe net dar nu merge nici una. Sper ca am fost destul de explicit

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

CE internet provider ai si ce tip de conexiune? Ar trebui sa functioneze atata timp cat placa e buna, si nu ai niciun tip de regula, mai ales ca trece prin router conexiunea.