| SeGe a întrebat:

Am o problema grava! Am instalat azi windows 7 peste Linux, sistem de operare ce era deja pus pe calculator cand l-am cumparat. Desi cand aveam Linux, si conectam cablul de retea intre router, si cele 2 pc-uri, Internetul functiona struna, acum, cu Windows 7, spune : network cable unplugged. Desi cablul este conectat.

1 răspuns:
| robytoby a răspuns:

Vezi sa ai mufa de internet bine introdusa in router si fa conexiunea la net din calculator din nou, ca ai ceva gresit ceva la setari.