| VisanDanut a întrebat:

am o problema, am o camera video SONY DSC-S700 si imi apare display-ul negru insa optiunile si pozele facute dinainte sa se strice se vad, am umblat prin meniu si degeaba.Astept un raspuns, va rog, multumesc! happy

3 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

E un aparat foto ceva mai vechi si probabil are o problema cu senzorul optic sau ceva legat de el. Display-ul e bun din moment ce afiseaza pozele deja facute.E slab si in rezolutie pentru timpurile noastre asa ca, cred ca e momentul pentru un aparat nou!

| SimionAlexandru a răspuns:

Du-te cu el inapoi la magazin, de unde l-ai cumparat, explica-le ce s-a intamplat, si vezi ce se poate face. Poate e vreo problema cu ecranul.

| Vitan_Alexandra_1997 a răspuns:

Du-te la un magazin care repara electronice sau daca mai are garantie du-te la cei care l-ai cumparat
Funda?