| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Am o pereche de casti Serioux, pe placa de sunet Realtek si driver Realtek HD Audio Manager. Treaba e ca daca dau mai tare, se aude un fasait pe fundal ca si cand ar fi un radio fara frecventa, dar muzica se aude, totusi este enervant. Iar la boxe aceeasi problema. Cand se termina melodia, zici ca am dat drumu la maxim la un post de radio fara frecventa. Inainte cu vreo o luna nu aveam aceasta problema. Am scanat, am reinstalat driver-ul, dar nimic, la fel. Ce as putea face? (Scuze de categorie big grin)

2 răspunsuri:
| HeckerMyNames a răspuns:

Salut ***asta da categorie*** men eu cred ca sa-r atinge ceva firicele de la boxe sau la ce ai zic ca ai problema...

| heddy10 a răspuns (pentru HeckerMyNames):

Alta pereche de casti ar rezolva ceva?