| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema :
Am un pc la care am un procesor pentium 4, si am probat 2 placi video si 2 de baza, le-am probat pe fiecare intre ele si in orice situatie nu afiseaza nimic monitorul, dar pc-ul porneste.
Care este problema, procesorul?

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Probabil ii procesorul gata

| Alexsterea18 a răspuns:

Cineva?

| sdadas a răspuns:

Pai problema nu e de la procesor e de la placa video pe care ai pus-o exista riscul de a nu fi compatibila deoarece placa s-ar putea sa aiba alt model pci-e de ex pci-e 3.0 si placa ta de baza are pci-e 1.0 deci de asta nu se aprinde monitorul tau.