| Deeyaa159905 a întrebat:

am o problemă. Am windows XP. Si laptopul meu se numeste EeePC. Nu imi merge skype-ul. Si cand trebuie sa descarc din nou skype-ul, trebuie sa intru in InternetExplorer. Dar problema e ca nu-mi merge InternetExplorer, si nu stiu cum pot face, ca sa pot descarca de Pe GoogleChorme.
Adica, eu cand intru pe GoogleChorme ca sa descarc,,skype,, mii se deschide frumusel un meniu unde pot sa il descarc si scrie,,Asteptati un moment, imbunatatim experienta ta skype,, eu astept. Dar la final scre,, Problema de conexiune,, Am incercat sa conectez internetul dar, tot nu merge. Ma putetui ajuta va rog? happy
Funda :3 :*!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti alternative daca nu stii ce sa faci.
Downloadezi opera cu google chrome si de pe opera downloadezi skype.
Cel mai bine reinstalezi windowsul ca pare plin de antivirusi.
De ce va instalati oameni cate 3 antivirusi cand unii stau fara si le merge sistemul ca prima data 2 ani?