| CAMIOANIEEE a întrebat:

Mi-am achizitonat acum 4 zile un SmartTV de la Horizon(un 32hl813h mai exact)si de ieri nu mai merge sa ma conectez la internet. Până ieri mergea bine, dar dacă incerc să-l conectez prin cablu nu merge.Dar dacă încerc să setez internetul prin WiFi imi scre Asteptati si se setează automat pe dezactivat.În cel mai rău caz se blochează pe meniu.Canalele încă merg, dar nu mai pot iesi din meniu cu telecomanda si trebuie să-l scot din priză. Care ar putea fi cauza?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Intra la "Ajutor" si citeste cum se foloseste si se depaneaza.