| Kalone a întrebat:

am o problema.Cand aprind calculatorul, imi arata numele placii de baza si se restarteaza.asa imi face intruna.Ce pot sa ii fac? AJUTATI-MA VA ROG! sad sad sad sad sad sad

Răspuns Câştigător
| Marius_Alin_P._1990 a răspuns:

Am avut problema asta de multe ori, tin minte ca odata aveam un ram ars si din aceasta cauza se restarta..incearca sa-l pornesti cu fiecare ram in parte sa vezi..si daca ai o singura placuta, fa rost de alta sa probezi. Sper ca am fost de ajutor..Bafta!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-a dus placa de baza.

| K0sti a răspuns:

Sa-l duci la service, ca dupa cum intrebi esti in pomu si pomu' in aer!

| Kalone explică:

Nu pot sa o desfac ca e in garantie si o sa dureze ceva pana o sa o repare...SI EU MA PLICTISESC DE MOR tongue