| Didw a întrebat:

Am si eu o problema.cand aprind calculatorul, monitorul este negru. ca si cum ar fi in Stand'by, dar nu estestraight face. Aveti idee ce as putea sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| iuliaoprea a răspuns:

Verifica daca ai cablurile conectate corespunzator, daca monitorul se aprinde. Daca nu merge du-l la reparat.

1 răspuns:
| Cσσкiє a răspuns:

Du-l la un service din ăsta, acolo sunt oameni specializaţi în calculatoare. Hei, tu eşti prietena lui Krissy care m-a înjurat şi a zis că vrea să mor? Succes cu calculatorul, se repară el, ca şi toate... Toate, mai puţin vânătăile din suflet, alea fără psiholog nu ştiu cum se vindecă.