| Myr3ll1994 a întrebat:

Stie cineva de ce nu imi merg videoclipurile de pe youtube la rezolutia 720p si 1080p? imi merg foarte sacadat.

5 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

1080p inseamna full hd, 720p hd probabil ai un pc mai slabut care nu suporta peste 320p

| GabYYuLYaN a răspuns:

Poate fii de la conexiunea la internet.Pentru ca viteza de descarcare este prea mica, nu pot fii redate in timp real videoclipurile HD.

| Troll a răspuns:

Depinde foarte mult de ce calculator ai
daca iti duce filmele la 720p sau 1080p
Daca ai numa single core poti sa iti cam iei adio

| 3DPixel a răspuns:

Poate fi din cauza conexiunii la internet.Asa mi se intampla si mie cand semnalul nu este full.Alte motive nu as vedea thinking

| alinstate a răspuns:

Instaleaza ambele versiuni de Adobe atat plugin-ul cat si activex si daca nu ma insel este necesar pentru sacadari si netframe work 2 cel putin bafta