| LeMCee a întrebat:

Am o problema cu calculatorul las un print screen sa vedeti despre ce e vorba! Pe scurt nu merge sa fac copy /paste cu icoanele de pe desktop,, nu imi minimizeaza nimic in taskbar!
http://img72.imageshack.us/img72/2577/problemacalculator .gif

Răspuns Câştigător
| CLAUDIU774 a răspuns:

Poate este virusat / este stricata vreo componenta de sistem/iti lipseste un fisier de sistem

| LeMCee explică (pentru CLAUDIU774):

Exista vreun program gen ''data base recovery'', sau altceva cu care sa recuperez eventualele programe sterse?, am incercat si cu ''sistem restore'' dar imi apare ceva de genul:system restore is not able to protect your computer.please restart your computer, and then run system restore again.Am facut ce scrie, dar mi-a aparut acelasi mesaj de fiecare data.Multumesc anticipat

1 răspuns: