| Christian1 a întrebat:

AM o problema cu driverul video.
Imi da eroarea Atikmpag.sys la ecranul albastru de fiecare data cand intru intr-un joc mai performant. Doresc sa imi ziceti si mie cum o pot rezolva, daca stiti... Dau Funda la cine stie!

Răspuns Câştigător
| ralucutzica a răspuns:

Buna,cum ai spus si tu doar cand intri intru-n joc mai performant.Solutia este place video, adica trebuie schimbata pentru jocurile acelea. Daca nu ai driverele instalate instaleazale si vezi daca merge daca nu inseamna ca nu suporta placa video si trebuie una mai performanta.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Citeste aici si urmeaza fiecare pas in parte.
http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=363233