| RazvyM5 a întrebat:

am o problema cu emailu, am 2 conturi de email pe unu primesc absolut toate emailurile si pe al 2 lea nu primeasc absolut nimic. Stiti cumva ce s-ar fi putut intamplat.Dau funda

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Posibil ca cineva sa iti faca rutare la acele mail-uri. Cine este providerul de email si adresa daca o ai corecta ca si terminatie sa verifici trimitand un email de pe aceea casuta ca multi presupun ca este.com desi este.ro sau alte extensii